funydaydownlaod funydaydownlaod .

funydaydownlaod

5 فيلم جديد ايراني

5 فيلم جديد ايراني

دانلود فيلم خوك «خوك»، جديدترين ساخته‌ي ماني حقيقي، كمدي سياه ديوانه‌واري است كه در دل خود مفاهيم زيادي را از جنبه‌هاي مختلف دنياي امروزمان گنجانده است.
ماني حقيقي، كارگرداني است كه كارهايش (با صرف نظر از تعداد معدودي از آن‌ها)، دنياي منحصر به فرد و زبان ساختارشكنانه خاص خود را دارند. سينماي او با آنچه در چند كار اخيرش مشاهده كرديم، حاصل آميخته شدن فرمي تازه با محتوايي چندجانبه بوده كه حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارند.

دانلود فيلم قانون مورفي فيلم قانون مورفي يك اثر كمدي فانتزي است كه برخلاف اثري چون تهران لس‌آنجلس، واقعا رنگ و بوي فانتزي را به خود مي‌گيرد و تا حدي به اصول اين ژانر پايبند است. قانون مورفي اما در بخش كمدي خود زيادي به بيراهه مي‌رود و در لحظاتي كنترل فيلم از دستان كارگردان خارج مي‌شود. فيلمنامه‌اي كه رامبد جوان براي قانون مورفي در نظر گرفته اصلا به شسته و رفتگي فيلم قبلي او يعني نگار نيست و پر از حفره و مشكل است.

دانلود فيلم راه رفتن روي سيم  راه رفتن روي سيم » كه احتمالاً نامش را از فيلم « راه رفتن روي خط » الهام گرفته ( كه آن نام هم برگرفته از يكي از ترانه هاي معروف جاني كش بود ) ، ملغمه اي به شدت نامتجانس از معضلات اجتماعي است كه بي آنكه ارتباطي با يكديگر داشته باشند در طول فيلم بطور صورت مسئله مطرح مي شوند و سپس يكي پس از ديگري به حال خود رها مي شوند! در ابتداي فيلم ما با مرد جواني به نام داود مواجه هستيم كه با تنبور به تهران آمده و در پي شغلي است و در نهايت نيز پس از آشنايي با افسانه به گروه موسيقي زيرزميني ملحق مي شود.

دانلود فيلم خاله قورباغه خاله قورباغه مهربان و معاشرتي كه بزرگترين مشكلش تنهايي و دور افتادگي از 98 بچه‌اش است، در كنار شخصيت‌هاي جديدي چون خواهر دوقلويش با نام آبجي باجي، پزشك جنگل با نام حكيمه باجي، همسايه طماع و خلافكارش با نام سمسارباشي، ياور افسانه‌اي‌اش با نام نخودي و نوه‌هيي كه هركدام از شهري يا كشوري به سراغش مي آيند،براي بچه‌ها و بزرگترها، از مفاهيمي چون عواطف خانوادگي، دوستي، نشاط، همكاري، هوشمندي، ميراث فرهنگي، مديريت بحران و... قصه مي‌گويد.

دانلود فيلم لازانيا  داستان فيلم لازانيا مضموني اجتماعي با رگه هاي طنز دارد در واقع لازانيا يك طنز موقعيت با محوريت زندگي چند كودك است و بخش هايي از فيلمبرداري آن نيز در يك مدرسه انجام مي شود و در خلاصه داستان اين فيلم آمده كه : تو كفتم!…كف! …مي فهمي؟ تا نخورمت ولت نمي كنم!


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۲۱:۰۵ توسط:funydaydownlaod موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :